561581_420240938012091_178909013_n.jpg
Amatervideo Vašek Skořepa CŠV (country šedý vlk)
Zdravím všechny kamarády, se kterými se setkávám na různých akcích.
Na těchto akcích fotím, točím videa, která běží na youtube.

Spousty lidí mi píše, že videa nemůže najít. Pro ty lidičky, dělám tuto galerii, aby nemuseli hledat na youtube.I pro ty co se na tyto akce nemůžou dostat. Můžou si je ale tady v klidu  prohlédnout. Videa z potlachů, výročních ohňů, celoměstských akcí (známé zpěváky) , dětské akce, historické bitvy, videa s koňmi, hudební videa z country bálů. Vše pomalu připravuji...
 

Indiánské války Březno

Připravujeme... 4.část akce Poslední Indiánské války 2013
Výstřižek.JPG
Pokud se zajímáte o historii indiánů sevrezápadní Ameriky nebo 7. kavaleii, trapery, dělostřelce, dobové představení, právě pro vás je tu akce již 4. Pokračování této oblíbené akce na severozápadu Čech v Březně u Chomutova. Po celý den je tu doprovodný program, hudba, různá vystoupení s koňmi a ve 14. hod začne ta pravá bitva mezi indiány a 7. Kavalerii generála G.A. Custera. V podání gen.Custera uvidíte herce Václava Vydru. A kdy to všechno bude ???   Indiánské války budou - 6. črvence 2013 (zapsat do kalendáře !!! )

Hlavní pořadatel akce je   NORTH WESTERN TERRITORY o.s.

Poslední Indiánské války - Březno u Chomutova 2012
Bitva u Snake Creek - Hadím potoce - 3. část (9. července 2011) Navštivte naší největší akci na severo - "západě" Čech. Indiánská bitva každý rok od 14.00 v Březně u Chomutova. Po celý den doprovodný program a večer zábava u pódia. Toto byla již třetí naše akce. Diváků přišlo dost na to, že nám strašně pršelo, pole zorali a zaseli kukuřici, tak si každý dovede představit, jaké byli podmínky i pro diváka. Přesto se nenechalo odradit téměř 2 000 diváků. 
Pokud vám to připojení dovolí nastavte si při přehrávání  dole u videa "Full screen" a vyšší rozlišení videa na "HD".
Poslední Indiánské války - Březno u Chomutova 2011
Bitva u pevnosti Fort Jackson - 2. část (9. července 2011) Navštivte naší největší akci na severo - "západě" Čech. Indiánská bitva každý rok od 14.00 v Březně u Chomutova. Po celý den doprovodný program a večer zábava u pódia. Toto byla již druhá akce. Diváků přišlo méně než na první akci ale i tak jich bylo okolo 3 500. Ale tahle akce není pro výdělek, to ani nejde. Jde o to seznámit diváka s historií. Všichni to dělají jako koníčka, i já :-)))
Pokud vám to připojení dovolí nastavte si při přehrávání  dole u videa "Full screen" a vyšší rozlišení videa na "HD".
Poslední Indiánské války - Březno u Chomutova 2010
Bitva u Little Big Horn - 1. část  (4. července 2010) Navštivte naší největší akci na severo - "západě" Čech. Indiánská bitva každý rok od 14.00 v Březně u Chomutova. Po celý den doprovodný program a večer zábava u pódia. Toto byla první akce v roce 2010. Přesně 4 července 2010. Naší akci navštívilo téměř 6 000 diváků.
Pokud vám to připojení dovolí nastavte si při přehrávání  dole u videa "Full screen" a vyšší rozlišení videa na "HD".
Podívejte se na můj první TRAILER k indiánským válkám 2010 o který jsem se tehdy pokusil...
Komtakt na mě
Přátelé a kamarádi, pokud se chcete na něco zeptat, pište mi sem do této šablony a nezapomeňte připsat váš email nebo kontakt.

Zdraví vás country "šedý vlk" 
countrysedyvlk@seznam.cz                
amatervideo Vašek Skořepa CŠV
Country šedý vlk 

Country - protože mám rád country hudbu,
Šedý - takový je teď porost na mé hlavě
Vlk - mi říkají kapely, když se toulám od jedné k druhé kapele.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one